Aktualności,  Moda

Slim fit i regular fit. Czym różnią się od siebie te fasony?

Odpowiedni dobór rozmiarów i fasonów  to coś, z czym wielu mężczyzn ma w dalszym ciągu problem. Noszenie za szerokich i niewłaściwe skrojonych ubrań do sylwetki jest tak samo popularne, jak kupowanie za małych rozmiarów. Kluczem do sukcesu może okazać się przybliżenie dwóch pojęć, które mają ścisły związek z modą męską: slim fit oraz regular fit. 

Na początku warto podkreślić, że zarówno ubrania typu slim fit, jak i regular fit dotyczą każdego elementu męskiej garderoby. Co oznacza więc tak popularne stwierdzenie slim fit? To nic innego, jak ubrania, które podkreślają atuty danej sylwetki. Niejednokrotnie właśnie po takie modele koszul sięgają umięśnieni i dobrze zbudowani panowie. Szeroką gamę taliowanych koszul, jak i innych części męskiej garderoby oferują sklepy internetowe, jak np. dastan.pl. 

 Ponadto spodnie typu slim fit doskonale prezentować się będą na mężczyznach, którzy posiadają odrobinę za dużo centymetrów w pasie, ale ich nogi są szczupłe. Z kolei taliowane marynarki perfekcyjnie wyglądać będą na nieco tęższych sylwetkach. Tym sposobem możliwe jest uniknięcie dodawania sobie zbędnych kilogramów. 

Ubrania w stylu regular fit, z reguły polecane są mężczyznom którzy chcieliby ukryć i zamaskować pewne niedoskonałości swojej sylwetki, np. ukryć nieco wystający lub obwisły brzuch. Należy pamiętać jednak, że poprzez noszenie zbyt obszernych i szerokich części garderoby sylwetka może sprawiać wrażenie jeszcze masywniejszej. W ubraniach tego typu doskonale poczują się wysocy i szczupli mężczyźni, unikając tym samym skrępowania w zbyt dopasowanych i opinających ciuchach. 

Możliwość komentowania Slim fit i regular fit. Czym różnią się od siebie te fasony? została wyłączona