Aktualności,  Moda

T-shirty z nadrukami – hit czy kit?

T-shirty z nadrukami to jedna z tych modowych kwestii, która wywołuje naprawdę sporo emocji! O ile część osób nie wyobraża sobie zestawienia kolorowych i wyrazistych koszule z jeansami, tak inni są ich zdecydowanymi wielbicielami. Czy koszulki z nadrukami są w dalszym ciągu modne? Z czym je nosić? 

T-shirty to jedne z tych elementów, bez których trudno byłoby sobie wyobrazić zarówno damską, jak i męską garderobę. Doskonale prezentują się bowiem w zestawieniu ze spodniami, spódnicami, czy niezobowiązującymi zestawami garniturowymi u płci pięknej. Pasują więc zarówno do eleganckich, jak i sportowych i oversizowych stylizacji. W tej kwestii wszystko zależy od ich wyglądu. Gładkie koszulki to niewątpliwie element bazowy, a co z T-shirtami z nadrukami?

Niegdyś t shirty z nadrukami uznawana e były jako sposób reklamowania i promocji konkretnej marki. Obecnie powierzchnia tkaniny stwarza o wiele większe możliwości. Dzięki napisom, czy przeróżnego rodzaju printom mamy możliwość wyrażania siebie i swoich emocji. Ponadto koszulki takie wykonane z bawełny są gwarancją wygody i pełnego komfortu. 

Co więcej, ten element garderoby doskonale sprawdzi się zarówno w letnich jak i jesiennych czy zimowych stylizacjach. Rodzaj gruntu i kolor koszulki jest w tej kwestii kluczowy. Dla przykładu pastelowe koszulki w kwiatowy wzór to letnia propozycja, która nigdy nie wychodzi z mody.  Podobnie jak wzory marynarskie!

Możliwość komentowania T-shirty z nadrukami – hit czy kit? została wyłączona