spacer po zielonej lace
Uroda

3 kroki do pięknych nóg

Zbliżająca się wiosna, a co za tym idzie, ciepłe dni, to okazja do zrzucenia ciepłych ubrań i odsłonięcia nieco ciała. Zanim jednak to zrobimy, warto odpowiednio się przygotować. Szczególnie dotyczy to naszych nóg, bowiem to one są najczęściej i najbardziej eksponowane. Jak to zrobić?

Ćwicz

Jak mawiają, “trening czyni mistrza”, a zatem ćwicz, trenuj, by osiągnąć mistrzowską formę, która można się pochwalić. Zarysowana linia łydki, brak cellulitu, silne nogi, to wszystko daje nam trening. Wystarczy biegać lub jeździć na rowerze, by uzyskać dobre rezultaty, zatem jak widać to nie musi być wcale drogi sport.

Wykonaj peeling

Skóra po zimie jest przesuszona i ma kolor ziemisty. Warto zatem doprowadzić ją do idealnego stanu. Zacząć należy od dobrego peelingu, który usunie martwy naskórek i przygotuje nogi do wchłonięcia substancji odżywczych z kremu, o którym powiemy w akapicie poniżej.

Nawilżaj

Nawilżanie to absolutna podstawa, jeśli zależy nam na ładnych, gładkich nogach. Odżywiona, promienna skóra zachwyci każdego. Warto zainwestować w dobre, prawdziwie nawilżające kosmetyki dobrych marek, które zapewnią najlepsze efekty.

Muśnij samoopalaczem

Zanim nadejdzie dzień, w którym będziemy mogli się opalać, nasze nogi będą pozostawały dość blade. Z pomocą przychodzą delikatne samoopalacze. Naturalnie nie można przesadzać z ich nakładaniem, by uniknąć smug i plam, jednak warto pomyśleć o nich, jeśli zamierzamy w bliskim czasie odsłonić nogi.

Możliwość komentowania 3 kroki do pięknych nóg została wyłączona