Moda

Second – handy, czyli modowe perełki za grosze.

Popularny schemat działania takich sklepów to wymiana towaru raz na tydzień, w wybrany dzień tygodnia. Wówczas cena za sztukę odzieży jest najwyższa ale wybór towaru też jest duży. Z każdym dniem ceny maleją. Dzień przed dostawą można zrobić zakupy dosłownie za grosze, jednak asortyment jest już mocno przebrany.

Drugie życie odzieży

Moda na ciuchy z drugiej ręki to również przejaw troski o planetę Warto pamiętać, że przemysł odzieżowy bardzo obciąża środowisko. Produkcja ubrań pochłania ogromne zasoby wody i energii a stosowane barwniki mogą mieć szkodliwy wpływ na żywe organizmy. Zatem warto dać ubraniu drugie życie i zamiast kopić nową parę spodni czy kolejną bluzkę, za mniejsze pieniądze można zaopatrzyć się w używaną, niezniszczoną odzież, czasem nawet markową. Można zatem przyczynić się do spadku popytu na odzież nową.

Do dalszej odsprzedaży

Cierpliwi poszukiwacze skarbów mogą w tym różnokolorowym morzu odzieży wypatrzeć prawdziwe perełki. Ich zakup a potem sprzedaż na pośrednictwem popularnych aplikacji czy portali aukcyjnych pozwoli na uzupełnienie domowego budżetu. Na jednej sztuce odzieży można zarobić od kilku do kilkunastu złotych.

Możliwość komentowania Second – handy, czyli modowe perełki za grosze. została wyłączona